obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif
obrazy/spacer.gif ZÁKLADNÁ ŠKOLA S MATERSKOU ŠKOLOU
MALONECPALSKÁ ULICA 206/37, PRIEVIDZA
obrazy/spacer.gif
obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif obrazy/spacer.gif
  Hlavná stránka
  Testy ALF
  2%
  + Verejné obstarávanie
  História školy
  Materská škola
  - Aktuality
  + Dokumenty
  + Rozvrhy
  Internetová žiacka knižka
  Výchovný poradca
  Rodičovské združenie
  Rada školy
  Rada žiakov
  + Školský klub
  + Ekorok
  + Projekty
  + Fotogaléria
  Jedálny lístok
  + Školský časopis
  - Športové aktuality
    Archív 2016/2017
    Archív 2015/2016
    Archív 2014/2015
    Archív 2013/2014
    Archív 2012/2013
    Archív 2011/2012
    Archív 2010/2011
  + Úspechy žiakov
  Informácia o voľných pracovných miestach
  Rozvrhnutie školského vyučovania a prestávok na desiatu a obedňajšiu prestávku
  Kniha návštev
  Kontakt
  mapa servera
 
Športom ku zdraviu  
Memoriál I. SUROVÉHO XIV. ročník 10. 9. 2010  
Školu reprezentovali družstvá:   
chlapci - I. Šidlo, D. Šmida, J. Šmida, M. Gajdoš, F. Bulušek, M. Janík, P. Frimmel,   
S. Ľahký, M. Hrabaj, M. Mikinič. Chlapci obsadili pekné 2. miesto.  
dievčatá: V. Dragúňová, K. Soukupová, A. Pechová, T. Šebová, D. Košovská, S. Oravcová,   
J. Geschwandtnerová, H. Novotná, A. Zaťková, L. Matušková. Dievčatá obsadili 6. miesto.  
   
Obvodné kolo súťaže „Mladých  záchranárov civilnej ochrany – 1. 10. 2010“  
Školu reprezentovali žiaci 7. B triedy – Lea Sečianska, Helena Švecová, Roman Procházka, Mário Žibek. Žiaci obsadili 9. miesto.  
   
Majstrovstvá okresu ZŠ vo florbale starších žiakov – základné kolo 7. 10. 2010  
Školu reprezentovali žiaci: P. Frimmel, M. Mikinič, J. Šmida, F. Lenner, F. Bulušek,   
D. Gross, T. Krupa, E. Žibek, T. Kováč. Chlapci obsadili 2. miesto v skupine.  
Dňa 10.9.2010 sa žiaci a žiačky zúčastnili XIV. ročníka štafetového behu memoriáli Ivora Surového.   
Chlapci sa umiestnili na 2. mieste  a dievčatá skončili na 6. mieste.  
   
Majstrovstvá okresu v cezpoľnom behu sa uskutočnili ZŠ družstiev a jednotlivcov sa uskutočnili 8. 10. 2010  
Školu reprezentovali:  
 - chlapci: Juraj Šmida, Marián Mikinič, Patrik Frimmel (skončili na 13. mieste)   
- dievčatá: Lucia Matušková, Júlia Geschwandtnerová, a Alžbeta Zaťková (skončili na 10. mieste). Zúčastnilo sa 23 škôl.  
Lucia Matušková získala 1. miesto v jednotlivcoch. Blahoželáme!  
   
   
 
  

dsc05361.jpgdsc05362.jpg
nagroda_www_gify_liq_pl(22).gif
dsc05060.jpg
 
Veľký futbal - starší chlapci
Základné kolo
ZŠ Malonecpalská - ZŠ Rastislavova 3:1
ZŠ Malonecpalská - III. ZŠ S. CHalupku 2:0
1. miesto a postup do prievidzkého finále
ZŠ Malonecpalská - ZŠ I. S. Chalupku 2:0
ZŠ Malonecpalská - -ZŠ Šafarika 2:2
celkové: 2. miesto
Hráči: Janík - Vondra, J. Šmida, Bulúšek, Šidlo - Mikinič, Kováč, T. Krúpa, M. Gajdoš - Frimel, D. Šmida, Bolibruch, Bukovský, Mihalka, Kozák, Ľahký

Malý futbal - starší chlapci
Základné kolo
ZŠ Malonecpalská - ZŠ Rastislavova 2:0
ZŠ Malonecpalská III. ZŠ S. CHalupku 2:0
1. miesto a postup do prievidzkého finále
Hráči: Lenner  - Mikinič, J. Šmida, Frimel, T: Krupa - Vondra, Bulušek, D. Šmida, Kováč,
Tréner: Mgr. Milan Hosťovecký
 

 
OKTÓBER MESIAC ŠPORTU


Športové aktivity:
Žiaci  a žiačky 5.-6. ročníka
Atletický trojboj:
Turnaj vo vybíjanej - dievčatá
Turnaj vo florbale - chlapci
Žiaci a žiačky 7.-9. ročníka
Štvorboj v netradičných športových disciplínach
Turnaj vo florbale - chlapci
Rope skiping - trojboj v skákaní na švihadle - dievčatá
 




52.gif
 
 Atletický trojboj 3.-4.ročník
Výsledky:
1. miesto -  Paulína Petrášová
2. miesto -  Michaela Šoltésová
3. miesto - Magdaléna Hlavinková
1. miesto -  Adam Vírostek
2. miesto -  Jakub Krajč
3. miesto -  Matej Krajč

 

        MESIAC ŠPORTU - VYHODNOTENIE
 

 
Atletický trojboj 5. – 6. roč. 
   
Chlapci :                                               Dievčatá :  
   
1. Šnirc Adam            6.B   7b             Hamalová Viktória         6.A   8b  
2. Halgaš Andrej        5.B  10b           Ložeková Sabina           6.A  11b  
3. Urgela Jozef          6.A  11b            Dubinová Klaudia          6.A  12b  
    Sobota Anrej          6.A  11b  
   
Turnaj vo florbale chlapcov 5. – 6. roč.   
1. miesto    6.B  
2. miesto    6.A  
3. miesto    5.B  
   
Turnaj vo vybíjanej dievčat 5. – 6. roč.  
1. miesto    5.B  
2. miesto    5.A  
3. miesto    6.A  
   
Rope skiping – preskoky cez švihalo o majstra školy (dievčatá) :  
1. Hamalová Viktória     6.A   520 preskokov  
2. Šebová Terézia        7.A   283      - // -  
3. Haringová Petra       6.B   235      - // -  
   
Trojboj v netradičných športových disciplínach 7. – 8. roč.  
   
Chlapci :                                      Dievčatá :  
   
1.Gross Dávid            9.A   7b              Matušková Lucia         8.A  6b  
2. Bulúšek Filip          9.A   8b              Zaťková Alžbeta           9.A  9b  
    Mikinič Marián       9.B   8b              Dragúňová Viktória     9.A  9b  
3. Šmída Juraj            9.B  13b  
   
   
Turnaj vo florbale chlapcov 7. – 9. roč. :  
   
1. miesto                 9.B  
2. miesto                 8.A  
3. miesto                 8.B  
  


 
 V mesiaci november sa uskutočnili základné kolá MO
 v stolnom tenise družstiev.

Našu školu reprezentovalo družstvo chlapcov  v zložení:
P. Frimmel. D. Gross a F. Bulušek.
Družstvo dievčat tvorili:
 Z. Beňadiková, L. Vidová, H. Holičková.

Aj napriek úsiliu sa nám postup zo skupiny nepodaril.
Mladšie žiačky odohrali základné kolo MO vo vybíjanej na
ZŠ Dobšinského a umiestnili sa na 3. mieste v skupine.
 Žiačky vzorne reprezentovali našu školu v zostave:

T. Šebová, Z: Molnárová, H. Švecová, H. Holičková, A. Pechová,
 M. Polerecká, P. Petrášová, P. Cagaňová, V. Hamalová.

 


dsc05338.jpgdsc05340.jpgdsc05342.jpg
dsc05348.jpgdsc05346.jpgdsc05344.jpg
dsc05350.jpgdsc05352.jpgdsc05355.jpg
 
V rámci projektu Zdravá škola sme zorganizovali Vianočný florbalový turnaj.

Súťažili zmiešané družstvá 3. až 7. ročníka.
1. miesto získalo družstvo ANDREJ v zložení:
A. Halgaš, A. Sobota, M. Nemček, B. Žovin
2. miesto: získalo družstvo VLADO v zložení:
V. Petráš, J. Urgela, T. Zachar,A. Kollár,M. Pavec
3. miesto  získalo družstvo SAMO v zložení:
S. Ľahký, P. Sýkora, M. Vincze, R. Procházka 
dsc05741.jpgdsc05742.jpg
  
Vianočný turnaj v basketbale st. žiakov a žiačok  
   
Chlapci :  
   
   
Trieda  
   
8A  
   
8B  
   
9A  
   
9B  
   
Skóre  
     
Poradie  
   
8A  
   
   
   
7:16  
   
16:20  
   
10 :33  
   
33:69  
   
4.  
   
8 B  
   
   
   
   
6:21  
   
4:28  
   
26:56  
   
3.  
   
9A  
   
   
   
   
   
20:18  
   
61:40  
   
1.  
   
9B  
   
   
   
   
   
   
79:34  
   
2.  
  
Dievčatá: 
  
  
Trieda 
  
8A 
  
8B 
  
9A 
  
9B 
  
Skóre 
    
Poradie 
  
8A 
  
  
  
4:18 
  
3:14 
  
0:15 
  
7:47 
  
4. 
  
8 B 
  
  
  
  
8:16 
  
10:14 
  
36:34 
  
3. 
  
9A 
  
  
  
  
  
4:16 
  
34:27 
  
2. 
  
9B 
  
  
  
  
  
  
45:14 
  
1. 
 
  
Vianočný turnaj v basketbale ml. žiakov a žiačok 
  
Chlapci : 
  
  
Trieda 
  
6A 
  
6B 
  
7A 
  
7B 
  
Skóre 
    
Poradie 
  
6A 
  
  
  
4:8 
  
8:4 
  
  
12:12 
  
3. 
  
6B 
  
  
  
  
15:0 
  
0:26 
  
23:34 
  
2. 
  
7A 
  
  
  
  
  
0:12 
  
4:35 
  
4. 
  
7B 
  
  
  
  
  
  
38:0 
  
1. 
  
  
 
  
Vianočný turnaj v basketbale ml. žiakov a žiačok 
  
Chlapci : 
  
  
Trieda 
  
6A 
  
6B 
  
7A 
  
7B 
  
Skóre 
    
Poradie 
  
6A 
  
  
  
4:8 
  
8:4 
  
  
12:12 
  
3. 
  
6B 
  
  
  
  
15:0 
  
0:26 
  
23:34 
  
2. 
  
7A 
  
  
  
  
  
0:12 
  
4:35 
  
4. 
  
7B 
  
  
  
  
  
  
38:0 
  
1. 
  
  

Vyhodnotenie školských športových súťaži v I. polroku školského roka 2010/2011
 
  
Por. 
číslo 
Dátum 
Názov súťaže 
Zákl. 
skupina 
Mesto 
Okres 
Počet  
žiakov 
Zodpovední 
učitelia 
 1. 
10.09.10 
Memoriál I. Surového CH 
                                     D 
  
  2.m 
  6.m 
  
  10 
  10 
Prelovská 
Štifnerová 
 2. 
29.09.10 
MO v cezpoľnom behu ZŠ 
  
  
Ch 13. 
D   10. 
    3 
    3 
Štifnerová 
 3. 
30.09.10 
MO vo veľkom futbale CH 
  
   2.m 
  
  15 
Hosťovecký 
 4. 
30.09.10 
Penaltový festival  
  
účasť 
  
    2 
Hosťovecký 
 5. 
01.10.10 
Futbalový trojboj 
  
  2.m 
  
    1 
Hosťovecký 
 6. 
01.10.10 
Mladý záchranár CO - MO 
  
  
   8.m 
    5 
Štif., Prel. 
 7. 
07.10.10 
MO vo florbale Ch – st. ž. 
   2.m 
  
  
  10 
Štifnerová 
 8. 
13.10.10 
MO v malom futbale D 
   3.m 
  
  
  10 
Štifnerová 
 9. 
19.10.10 
MO vo florbale Ch – ml. ž. 
   3.m 
  
  
  10 
Mojžišová 
10. 
20.10.10 
MO v malom futbale st. ž. 
    
 1.m 
  
  10 
Hosťovecký 
11. 
27.10.10 
Pasovačka družstiev 
  
  
   2.m 
  15 
Prel., Mojž. 
12. 
08.11.10 
MO vo vybíjanej D 
   3.m 
  
  
  10 
Štifnerová 
13. 
15.11.10 
MO v stolnom tenise  CH 
   2.m 
  
  
    4 
Prelovská 
14. 
18.11.10 
MO v stolnom tenise  D 
   2.m 
  
  
    4 
Prelovská 
15. 
29.11.10 
MO vo vybíjanej CH 
   3.m 
  
  
  10 
Mojžišová 
16. 
02.12.10 
MO v basketbale CH – st. ž. 
   2.m 
  
  
  10 
Uhliar 
17. 
10.12.10 
MO v basketbale D – st. ž. 
   3.m 
  
  
  10 
Uhliar 
18. 
11.12.10 
Strelecká súťaž o putovný 
pohár riad. CVC 
  
účasť 
  
    2 
Prelovská 
19. 
20.01.11 
MO v hádzanej D – st. ž. 
   3.m 
  
  
  10 
Štif., Mojž. 
20. 
27.01.11 
MO v hádzanej CH – st. ž. 
   3.m 
  
  
  10 
Štifnerová 
21. 
26.01.11 
MO vo volejbale CH 
   3.m 
  
  
  10 
Prelovská 
 
 
  Február
Súťaž v gymnastickom štvorboji - okresné kolo

V kategórii "B" dievčat sme získali 2. miesto.
Školu reprezentovali:  V. Hamalová, P. Hamalová, S. LOžeková, V. Laurincová.
Žiakov pripravovala Mgr. Mojžišová.
 


 
 V súťaži chlapcov kategória "C" sme postúpili na krajské kolo a naši chlapci
 získali 1. miesto .

Školu reprezentovali: I. Šidlo, P. Frimmel, D. Šmida, T. Botka, M. Novák.
 

 V rámci projektu "Zdravá škola" sme usporiadali turnaj v prehadzovanej dievčat 6.-7. ročníka.
Výsledky:
1. miesto  7.B
2. miesto 6.A
3. miesto 6.B
4. miesto 7.A
Víťazkám gratulujeme!
   
h12.gif
dsc07203.jpg
h7.gif
  
Vyhodnotenie MO v ľahkej atletike 8. – 9. roč.   
    
Dňa 6. 5. 2011 sa uskutočnili okresné majstrovstvá v ľahkej atletike družstiev a jednotlivcov.   
Družstvo chlapov sa umiestnilo na peknom 2. mieste v tejto zostave :   
60 m                             Ivan Šidlo         8,2 s   
                                    Marián Mikinič  8,4 s   
300 m                                    Juraj Šmida      44,4 s   
                                    Patrik Frimmel  44,2 s   
1 000 m                                David Gross    3:33,4 s   
                                    Samuel Ľahký 3:40,1 s   
Diaľka                          Ivan Šidlo            444 cm   
                                    Martin Hrabaj      432 cm   
Guľa                            Filip Lenner            10,35 m   
                                    Tomáš Krupa         10,17 m   
Kriketka                       Filip Lenner             62,30 m   
                                    Tomáš Krupa          60,60 m   
Štafetový beh   
4 x 60 m                      M. Novák   
                                    M. Mikinič   
                                    D. Gross   
                                    I. Šidlo                     30,0 s   
    
Družstvo dievčat sa umiestnilo na 14. mieste z 26 zúčastnených škôl a našu školu reprezentovali dievčatá :   
Alžbeta Zaťková, Helena Švecová, Terézia Šebová, Júlia Geschwantnerová, Kristína Ľahká,   
Viktória Dragúňová, Mária Svitková, Natália Borková, Kristína Soukupová.   
Všetkým žiakom a žiačkám gratulujeme a ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy.   
   
dsc07427.jpg
 
Na majstrovstvách Slovenska v gymnastickom štvorboji sme v školskom roku 2010/2011 získali 2. miesto. Zaslúžili sa o to :   
Martin Hrabaj 9. B   
Ivan Šidlo                    9. B   
Patrik Frimmel  9. B   
Tomáš Botka                8. B   
Miroslav Novák 7. B   
Pre zranenie členka sa nemohol zúčastniť Denis Šmída, žiak 7. B triedy.   
    
Gymnastický štvorboj pozostáva z týchto disciplín :   
  1. prostné cvičenie - zostava
  2. preskok – koza na dĺžku vo výške 135 cm
  3. hrazda – zostava
  4. šplh na tyči – 4,5 m
    
Družstvo chlapcov pripravovala Mgr. M. Prelovská   
Za krásny výsledok všetkým gratulujeme! 

dsc07417.jpgdsc07422.jpg
 


 Školské kolo súťaže Hladáme nového Jozefa Plachého

Vyhodnotenie

Chlapci - 1 000m
1. miesto Samuel Ľahký     3:40,1
2. miesto Michal Gajdoš     4:01
3. miesto Vladimír Petráš   4:03

Dievčatá - 600m
1. miesto  Tereza Šebová   2:23
2. miesto   Adelheid Pechová 2:26
3. miesto  Viktória Hamalová 2:26
 

be4.gifbe5.gif
 
Žiaci našej školy sa zúčastnili MO v hádzanej mladších žiakov, kde obhájili pekné 3. miesto.
Gratulujeme!
  Školu reprezentovali:
S. Ľahký
M. Novák
T. Pavlák
V. Petráš
D. Šmida
M. Žibek
K. Šálek
R. Procházka
F. Vaňo
A. Sobota
J. Urgela
M. Gajdoš

 

dsc07977.jpgdsc07978.jpg
 
Sprievodné akcie k behu " Olympijského dňa" prebehli v dňoch 20.6.2011 - 21.6.2011
Aerobik pre dievčatá 5. -9. ročníka a penalty pre chlapcov na futbalovú bránku.
Výsledky:
Víťaz 5. -6. ročníka
Alex Mokrý
Víťaz 7. -9. ročníka
Tomáš Pavlák
Víťazom gratulujeme.
Akcie organizovali: Mgr Štifnerová, Mgr. Prelovská, Mgr. Hosťovecký


dsc08046.jpgdsc08054.jpgdsc08047.jpg
dsc08092.jpg2231882.jpgdsc08097.jpg
 
 
Poslednou športovou akciou v šk. r. 2010/2011 bol "Beh olympijského dňa" ,
ktorý sa konal 24.6.2011 a  zúčastnilo sa 130 žiakov našej školy.
 Všetci si s chuťou zabehli 400 m na ZŠ  S. Chalupku.

 


12.gif
  V školskom roku 2010/2011 sa naša škola zapojila do športových aktivít  a v celkovom hodnotení ŠSS v rámci mesta sme sa umiestnili na výbornom 2. mieste, hneď za III. ZŠ s. Chalupku.
V rámci okresu na základe bodového hodnotenie sme  z 36 ZŠ obsadili pekné 5. miesto so 41 bodmi.
Všetkým žiakom, ktorí reprezentovali školu v športových súťažiach
gratulujeme  a ďakujeme im za aktívnu účasť.
Žiakov pripravovali na jednotlivé súťaže vyučujúci TEV Mgr. Prelovská, Mgr. Štifnerová, Mgr. Mojžišová ako aj Mgr. Hosťovecký  a Mgr. Uhliar.
Patrí im veľká vďaka. 
  
 
                                          Výsledky školských športových súťaží v 2. polroku šk. r. 2010/2011
 
 
Por.
číslo
Dátum
Názov súťaže
Zákl.
skupina
Mesto
Okres
Počet
žiakov
Zodpovední
učitelia
1.
07.02.11
22.02.11
08.03. a
05.05.11
Gymnastický štvorboj CH
kat. „C“- okr., reg., kraj.
kolo,   
majstrovstvá Slovenska
 
  
  1.m
 
 
    5
Prelovská
 
2.
08.02.11
Gymnastický štvorboj D
kat. „B“
 
 
  2.m
 
Mojžišová
3.
09.02.11
11.02.11
MO vo volejbale st.žiačky
okresné finále
 1.m
 
 
  5.m
  10
Prelovská
4.
11.03.10
Pasovačka – okresné kolo
  
 
  2.m
  10
Prelovská
Mojžišová
5.
07.04.11
MO v malom futbale
najmladší chlapci
 
2.m
   
  11
Hosťovecký
6.
03.05.11
MO v malom futbale ml.ž.
 
 
 2.m
  11
Hosťovecký
 
7.
06.05.11
MO v atletike ZŠ - CH
                                D
 
 
 2.m
 14.m
  10
  10
Prelovská
Štifnerová
8.
24.05.10
MO v hádzanej ml. žiačok
 2.m
 
  
  10
Prelovská
9.
02.06.11
14.06.11
MO v hádzanej ml. žiakov
okresné finále
 1.m
 
 
 3.m
 
Štifnerová
10.
 
24.06.10
Beh Olympijského dňa
 
 
 
130
Tr. učitelia
Štifnerová
 
 
Dňa 29.6.2011 sa uskutočnil volejbalový zápas medzi učiteľmi a žiakmi.
 

s7304165.jpgs7304167.jpg
(c) www.stranka.info - sami si vytvorte svôj Web